SERVICES

امکانات سیستم هوشمند مدیریت هتلداری رسپشن

گوشه ای از امکانات سیستم مدیریت هتلداری رسپشن

در هر بخشی که برای تان سوالی به وجود آمد می توانید جواب سوال تان را در بخش پرسش و پاسخ بیابید و یا آن را با ما در ارتباط بگذارید .

نرم افزار آنلاین

نرم افزار مدیریت رسپشن کاملا بصورت آنلاین بوده و نیازی به هیچگونه زیرساخت فنی از قبیل سرور و تجهیزات خاصی ندارد .

قابلیت مدیریت چندین هتل

در صورتی که بیش از یک هتل داشته باشید می توانید با تعریف هتل ها در سیستم همه آن ها را مدیریت و کنترل نمایید .


کنترل و مدیریت هتل خارج از مجموعه

شما می توانید در هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید حتی با داشتن یک تلفن همراه ، تمام قسمت های هتل را با توجه به سطح دسترسی ، مدیریت و کنترل نمایید .

ایجاد انواع دسترسی مدیریتی در سیستم

مدیر هتل می تواند برای هر یک از پرسنل مجموعه متناسب با کار و تخصص آن فرد دسترسی متفاوت و متناسبی ایجاد نماید.به طور مثال پرسنل خانه داری نیازی به دسترسی به حسابداری نخواهند داشت.


حسابداری و انبارداری

سیستم مدیریت رسپشن با دارا بودن حسابداری تمام نیاز های کاربران را از ثبت کوچکترین صورتحساب ها تا گزارش و مغایرت گیری ها مرتفع ساخته است .

پشتیبانی 24*7

وجود تیم پشتیبانی و پاسخگوی متخصص بصورت شبانه روزی در هر سیستم باعث اطمینان خاطر و رضایت کامل کاربران می شود .


طراحی سایت اختصاصی برای هتل و اتصال رزرو آنلاین به رَک پذیرش

علاوه بر فروش آنلاین هتل در موتور جستجو و سایت های رزرواسیون گوناگون، هر هتل به صورت جداگانه می تواند برای خود سایت اختصاصی با امکان اتصال به رک پذیرش جهت فروش آنلاین داشته باشد .

امکان فعال سازی رزرو هتل برای آژانس ها و سایت های فروش

در سیستم مدیریت رسپشن این امکان وجود دارد که به آژانس ها و سایت های فروش مورد نظر مجوز فروش آنلاین هتل خود را ارائه دهید تا به فروش و بهبود کسب و کار شما کمک نمایید .


رابط کاربری آسان و زیبا ، ارائه شده در پلتفرم های مختلف

سعی و تلاش تیم رسپشن بر آن شد تا در کنار سادگی و وجود محیطی کاربر پسند ، سیستم در پلتفرم های مختلف و متناسب با همه نوع سلیقه قابل دسترس بوده و مورد استفاده قرار گیرد .

ارسال خودکار گزارش مورد نیاز سیستم به اماکن

بدون نیاز به هیچ گونه تنطیمات دستی و دخالت کاربر ، لیست مورد نظر اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی و میراث فرهنگی و گردشگری بصورت خودکار و آنلاین ارسال می گردد.


آپدیت خودکار نرم افزار

سیستم مدیریت هتلداری رسپشن بصورت کاملا خودکار و بدون هیچ گونه خللی در استفاده کاربران به روز رسانی می شود و شما بدون هیچ گونه تنظیم و عملیاتی می توانید به این آپدیت ها دسترسی داشته باشید .

امنیت بالا

امنیت اطلاعات کاربران اولویت سیستم مدیریت هتلداری رسپشن می باشد که با مدلسازی تهدید های امنیتی و اتخاذ استانداردهای کد نویسی امن، سیستمی با امنیت بالا بوجود آورده ایم .


امکان ایجاد کمیسیون های متفاوت برای هر فرد یا مجموعه

هتل می تواند کمیسیون های فروش متفاوتی را بر اساس نوع قرار داد یا تفاهمی که با هر مجموعه یا شخص دارد تعیین و اعمال نماید .

مدیریت ، نمایش و فروش آنلاین هتل در اپلیکیشن اندروید و IOS

امکان کنترل کامل قسمت های مختلف هتل و همچنین نمایش و در کنار آن فروش آنلاین در اپلیکیشن مدیریت هتلداری رسپشن وجود دارد .


یک پارچه بودن سیستم

یکپارچه بودن سیستم رسپشن باعث جامعیت داده ها و حذف کامل اشتباهات و افزایش امنیت شده که در نهایت منجر به بهبود خدمات به مشتری می گردد .

کسب و کار برای همه

سیستم رسپشن را طوری ایجاد کرده ایم که تمام افرادی که در صنعت گردشگری فعالیت دارند بتوانند بهتر دیده شوند و خدمات خود را ارائه دهند .


گزارش گیری و اطلاع رسانی

سیستم رسپشن این امکان را به شما می دهد که از تمامی قسمت ها از قبیل رزرو ،پذیرش ،حسابداری و … گزارش جامع و کامل تهیه نموده و در کنار آن تراکنش های مالی ،ورود یا خروج مسافرین را بصورت پیامک و یا با استفاده از ربات تلگرام دریافت نمایید .

 
ورود به سیستم