Hotel Management Software

نرم افزار مدیریت آنلاین هتلداری

نرم افزار هتلداری چیست ؟

صنعت گردشگری یا توریسم و هتلداری دو صنعت پر رونق در سراسر جهان هستند که پایه‌های اقتصادی دنیا به آن‌ها وابسته است. از همین رو، برای بهبود این صنایع تلاش‌های بسیاری در این زمینه صورت گرفته است تا به‌روز ترین اطلاعات و نرم افزار های هتلداری و یا سایت های رزرواسیون  هتل ها و پرواز در اختیار بسیاری از صاحبان این کسب و کار قرار بگیرد. نرم افزار هتلداری به دنیای اقامتگاه‌های چندین و چند ستاره، تحول شگرفی بخشیده است.

سرویس‌هایی همانند رزرواسیون آسان، پذیرش آنلاین هتل، مدیریت کامل اتاق‌ها و سوئیت‎‌ها، قیمت‌گذاری روی انواع و اقسام اتاق‌ها، مدیریت رفت و آمد به واحدهای اقامتی و ارائه مناسب ترین واحدهای اقامتی و رفاهی به مهمانان و مسافران و در نهایت ارائه صورت حساب جهت مدیریت آن، از جمله امکاناتی است که نرم‌ افزارهای هتلداری ارائه می‌دهند.

مدیریت آنلاین اتاق‌ها و سوئیت‌ها از طرفی برای مسافران و از سوی دیگر، برای مدیران اقامتگاه‌ها و هتل‌ها از همه لحاظ، یک سیستم جامع مدیریتی محسوب می‌شود که نرم افزارهای پذیرش هتل ارائه می‌دهند.

در همین راستا، نرم افزار هوشمند و پیشرفته رسپشن پلتفرمی است که این امکان را به شما می‌دهد تا علاوه بر موارد گفته شده، بتوانید اطلاعات داده شده را یکپارچه سازی نمایید. همه این امکانات نرم افزار هتلداری رسپشن منجر به تصمیم گیری هوشمند و منحصربه ‌فرد مدیران هتل‌ها می‌شود. بطوری که رشد چند برابری مهمانان و اقامت‌کنندگان و همچنین افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران را به وضوح خواهید دید.

Reception Hotel System

سیستم هتلداری رسپشن

تصمیم گیری هوشمند مدیران هتل‌ به انتخاب سیستم رسپشن. منجر به رشد چند برابری مهمانان و اقامت کنندگان و همچنین افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران را به وضوح دیده اند

نرم افزار تحت وب

بدون نیاز به سرور و تجهیزات خاص

آپدیت خودکار سیستم

پلتفرم های مختلف

طراحی سایت اختصاصی و اتصال آن به سیستم

online

      نرم افزار آنلاین


نرم افزار مدیریت رسپشن کاملا بصورت آنلاین بوده و نیازی به هیچ گونه زیرساخت فنی از قبیل سرور و تجهیزات خاصی ندارد .

Several hotels

        قابلیت مدیریت چندین هتل


در صورتی که بیش از یک هتل داشته باشید می توانید با تعریف هتل ها در سیستم همه آن ها را مدیریت و کنترل نمایید .

Acsses to hotel

      کنترل و مدیریت هتل خارج از مجموعه


شما می توانید در هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید حتی با داشتن یک تلفن همراه ، تمام قسمت های هتل را با توجه به سطح دسترسی ، مدیریت و کنترل نمایید .

Types of access

    ایجاد انواع دسترسی مدیریتی در سیستم


مدیر هتل می تواندبرای هر یک از پرسنل مجموعه متناسب با کار و تخصص آن فرد دسترسی متفاوت و متناسبی ایجاد نماید.به طور مثال پرسنل خانه داری نیازی به دسترسی به حسابداری نخواهند داشت.

Accounting

      حسابداری و انبارداری


سیستم مدیریت رسپشن با دارا بودن حسابداری تمام نیاز های کاربران را از ثبت کوچکترین صورتحساب ها تا گزارش و مغایرت گیری ها مرتفع ساخته است .

Support

      پشتیبانی 24 * 7


وجود تیم پشتیبانی و پاسخگوی متخصص بصورت شبانه روزی در هر سیستم باعث اطمینان خاطر و رضایت کامل کاربران می شود .

ورود به سیستم