ABOUT US

درباره تیم رسپشن ...

شرکت داده پردازان نفیس رستاک


ما در شرکت داده پردازان نفیس رستاک با بیش از یک دهه تجربه در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت های اینترنتی با تحقیقات محیطی گسترده ای که انجام داده ایم توانستیم تعداد زیادی نیاز را در جامعه شناسایی کرده و پس از روزها بررسی و برگزاری اتاق فکر به این نتیجه رسیدیم که گامی محکم در صنعت گردشگری برداریم. صنعتی که با توجه به وضعیت معیشتی تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان حتی فکر کردن به آن نیز ترس ایجاد می کند.

در همین راستا با تشکیل کار گروه تحقیقاتی در زمینه های مربوط به گردشگری و استفاده از تجارب متخصصان اهل فن توانستیم سیستم جامع مدیریت هتلداری را در سال 1398 راه اندازی کنیم تا این شروعی باشد برای گام نهادن در عرصه ای جدید و خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان.


چشم انداز:

ایجاد قدرتمندترین،بزرگترین و تخصصی ترین اتوماسیون رزرو انلاین در ایران که در دسترس بودن ، ارائه کاملترین حق انتخاب و ایجاد کسب و کار برای هزاران نفر، اولویت و دستور کار مجموعه می باشد.

ماموریت:

نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که به کاربرانمان در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه دهیم.

اهداف:

با توجه به وضعیت نامطلوب معیشتی جامعه هدف ما ارائه ی سیستمی یکپارچه می باشد که تمامی اقشار بتوانند از آن استفاده کنند.

- آن دست از افرادی که از نظر مالی توانایی سفر یا تفریح را در حد وسع خود نمیبینند با جستجویی کوچک در سیستم بتوانند با توجه به بانک عظیم اطلاعاتی بصورت آنلاین مقایسه ای داشته باشند و با انتخاب بهترین و ارزانترین امکانات مورد نیاز ،سفر مورد نظر خود را بسازند.

- آن دست از افرادی که وضعیت مالی نسبتا خوب و خوب به بالا دارند نیز حق انتخابی بسیار وسیع تر از قبل داشته باشند و در کنار آن بتوانند تمام زمان تفریح خود را قبل از شروع آن برنامه ریزی کرده و هدفدار سفر کنند.

- اشتغالزایی از دیگر اهداف سیستم می باشد که هدف ما حضور حداقل 1 پشتیبان و 1 نماینده در هر شهر(به جز شهرهای بزرگ که مسلما تعداد بیشتری مورد نیاز خواهد بود) جهت رسیدگی به امورات جاری از جمله پشتیبانی محیطی و سیستمی و در نهایت پوشش تفریحی با هدف رضایت مندی کامل هم وطنان عزیزمان می باشد.

- ایجاد سیستمی یکپارچه و جامع برای مسافربرها (زوارکش) درجهت ساماندهی بهتر مسافران و در کنار آن نیز فراهم آوردن بستری مناسب برای افرادی که توانایی فعالیت در این صنعت را در خود می بیند( فروش بلیط، رزرو هتل و...).

مجوز های شرکت داده پردازان نفیس رستاک

مجوز انجمن صنفی رایانه ای
 
JOIN TO US

برای بهره مندی از آخرین اطلاعات و دریافت خبر نامه ایمیل خو را وارد کنید

ورود به سیستم